Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Buna ziua, Sunt un tanar pasionat de alpinism si ...
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Buna ziua, Sunt un tanar pasionat de alpinism si doresc sa creez ...

Buna ziua,

Sunt un tanar pasionat de alpinism si doresc sa creez continut video pe platforma youtube.

Intrebarea mea este urmatoarea: daca ma catar/escaladez cladiri aflate pe domeniu public (casa de cultura, arc de triumf, Cetatea Rasnov) fara autorizatie) exista consecinte legale sau nu?

Mentionez ca m-ar interesa aceasta abordare pentru a creste numarul vizualizarilor deoarece zonele fiind populare, oamenii vor deveni mult mai simplu curiosi sa vizualizeze.

Veti fi amendat.