Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Aș avea si eu o întrebare In cazul unui furt de bani ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Aș avea si eu o întrebare In cazul unui furt de bani dintr-o ...

Aș avea si eu o întrebare
In cazul unui furt de bani dintr-o locuință, hoții sunt prinși dar banii nu au fost găsiți, ce se poate face pentru recuperarea sumei furate?
Gen care ar fi procedura?
~ Conținut șters la cerere ~