avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Aș avea si eu o întrebare In cazul unui furt de bani ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Aș avea si eu o întrebare In cazul unui furt de bani dintr-o ...

Aș avea si eu o întrebare
In cazul unui furt de bani dintr-o locuință, hoții sunt prinși dar banii nu au fost găsiți, ce se poate face pentru recuperarea sumei furate?
Gen care ar fi procedura?
Cel mai recent răspuns: Alexandeu , utilizator 14:05, 16 Ianuarie 2021
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mi s-a furat masina, ce pot sa fac ? bogdan_Asdasd bogdan_Asdasd Acum aproximativ o saptamana mi s-a furat masina din fata blocului. Politia a recuperat-o astazi si a gasit si unul dintre hoti. Ce ma sfatuiti sa fac in ... (vezi toată discuția)
Bună ziua.... În data de 11.07.2020, s a furat o bicicleta ... Mary.... Mary.... Bună ziua.... În data de 11.07.2020, s a furat o bicicleta a unui domn, și dannsu când a depus plângere nu s a constituit doar parte vătămată, ci și ... (vezi toată discuția)
Constituire parte civila despagubire furt CristiCristi84 CristiCristi84 Buna ziua, Pe scurt, mi s-a furat bicicleta, am anuntat la politie, hotul a fost gasit, bicicleta nu. Mi s-a spus ca pentru a fi despagubit trebuie sa ma ... (vezi toată discuția)