Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna! Este cineva care cunoaște firma de recrutare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna! Este cineva care cunoaște firma de recrutare Aldan internațional ...

Buna! Este cineva care cunoaște firma de recrutare Aldan internațional working srl si imi poate spune daca este serioasă? Vreau să plec ca asistență medicală in Italia si doresc sa stiu daca au fost persoane cu experiențe neplăcute.
Multumesc frumos!
Verificati dacă agenția care oferă locuri de muncă în străinătate este înregistrată la Inspectoratul teritorial de muncă (puteți face acest lucru online pe site-ul ITM din județul în care își desfășoară activitatea sau la sediul ITM).
Bună ma interesează și pe mine? Ai aflat ceva?

Cornel Vasile, Consilier juridic
@ Ionela001

Dvs de ce nu verificati la ITM?
Nu găsesc online pe itm Timișoara unde au dumnealor sediu

Cornel Vasile a scris:

@ Ionela001

Dvs de ce nu verificati la ITM?

Puteti trimite o solicitare pe adresa : itmtimis@itmtimis.ro