Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Triaj epidemiologic angajati. Angajatorul face triajul ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Triaj epidemiologic angajati. Angajatorul face triajul angajatilor ...

Triaj epidemiologic angajati. Angajatorul face triajul angajatilor zilic prin masurarea temperaturii, insa daca nu ii trece pe acestia pe o lista cum face dovada indeplinirii obligatiei de a face triajul? Daca face o lista sunt probleme din perspectiva GDPR?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Pentru ce sa faca lista?
Ia temperatura si asta este...
Oricum, este un fel.de frecție la picior de lemn aceasta masura...