Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... În cazul în care o persoană transformă codurile ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

În cazul în care o persoană transformă codurile civil/penal ...

În cazul în care o persoană transformă codurile civil/penal (legislaţie gratuită) în format grilă, poate această persoană să-şi facă un PFA pentru a vinde respectiva carte, deşi nu are studii juridice?
Este posibil sa existe niște erori imperceptibile.

Sa scoateți ceva eronat nu v-ar ajuta dacă analizam fondul problemei.
Ce inseamna sintagma "transforma"?

Doreste editarea si comercializarea unor teste grila din aceste coduri?
DA