avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 530 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... În cazul în care o persoană transformă codurile ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

În cazul în care o persoană transformă codurile civil/penal ...

În cazul în care o persoană transformă codurile civil/penal (legislaţie gratuită) în format grilă, poate această persoană să-şi facă un PFA pentru a vinde respectiva carte, deşi nu are studii juridice?
Cel mai recent răspuns: Alexanndra0 , utilizator 10:31, 13 Martie 2021
Este posibil sa existe niște erori imperceptibile.

Sa scoateți ceva eronat nu v-ar ajuta dacă analizam fondul problemei.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Ce inseamna sintagma "transforma"?

Doreste editarea si comercializarea unor teste grila din aceste coduri?
DA

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

În cazul în care o persoană transformă codurile civil/penal ... Alexanndra0 Alexanndra0 În cazul în care o persoană transformă codurile civil/penal (legislaţie gratuită) în format grilă, poate această persoană să-şi facă un PFA pentru ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2015 manuale AvSD AvSD Buna ziua, ce [b]manuale si carti de teste[/b] folositi pentru a invata pentru admitere? Eu am studiat in cadrul facultatii dupa codurile vechi si m-ar ... (vezi toată discuția)
Copyright Alexanndra0 Alexanndra0 Buna seara, in cazul in care transform codul civil/penal in grile, pot sa-mi pun numele pe aceasta carte daca adaug bibliografia? De ex: Conform CPP \"Actiunea ... (vezi toată discuția)