Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Salut,am dat teapa cu un cont de pubg, adica baiatul a ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Salut,am dat teapa cu un cont de pubg, adica baiatul a zis ca ...

Salut,am dat teapa cu un cont de pubg,adica baiatul a zis ca da primul si dupa schimbat parola si am intrat pe cont,pot pati ceva?
~ Conținut șters la cerere ~