Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum fac sa iau custodia copilului completa daca nu am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum fac sa iau custodia copilului completa daca nu am proprietate ...

Cum fac sa iau custodia copilului completa daca nu am proprietate si stau in chrie si tata copilului fumeza iarba si vinde iarba
În primul rand mergând la avocat pentru proces.
Nu trebuie sa fiți proprietar.
Chestia cu iarba trebuie dovedita în instanta.
O.sa va consilieze confidential avocatul.
Daca vinde iarba este posibil sa fie sesizat DIICOT și sa fie arestat deoarece se numește trafic de droguri.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Nu.proprietatea este cheia succesului ci să puteti face dovada ca tatăl ar reprezenta un pericol.Una e sa susții ceva si alta să faci dovada...