avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 680 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum fac sa iau custodia copilului completa daca nu am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum fac sa iau custodia copilului completa daca nu am proprietate ...

Cum fac sa iau custodia copilului completa daca nu am proprietate si stau in chrie si tata copilului fumeza iarba si vinde iarba
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 16:10, 15 Aprilie 2021
În primul rand mergând la avocat pentru proces.
Nu trebuie sa fiți proprietar.
Chestia cu iarba trebuie dovedita în instanta.
O.sa va consilieze confidential avocatul.
Daca vinde iarba este posibil sa fie sesizat DIICOT și sa fie arestat deoarece se numește trafic de droguri.
Ultima modificare: Joi, 15 Aprilie 2021
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Nu.proprietatea este cheia succesului ci să puteti face dovada ca tatăl ar reprezenta un pericol.Una e sa susții ceva si alta să faci dovada...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am fost prins cu ghivece cu canabis pentru consum propriu. pentru ce pedeapsă să optez? ContSters457576 ContSters457576 In urma unei descinderi la domiciliul meu au fost gasite 4 ghivece cu cate 2 plantute de canabis de aproximativ 2 saptamani (nu erau mature) am recunoscut ... (vezi toată discuția)
Cumparare marijuana Chepaci25 Chepaci25 Salut, acum 3 luni, am vrut sa cumpar aprox 1g de iarba de la un tovaras , i-am dat bani iar acesta s-a dus sa o ia, a venit la scara unde eram eu si alti 2 ... (vezi toată discuția)
Buna seara. acum aproximativ 2 săptămâni am fost percheziționat ... Anddrei9999 Anddrei9999 Buna seara. Acum aproximativ 2 săptămâni am fost percheziționat de către 2 ofițeri DIICOT aflați sub acoperire in fața blocului. M-am dat jos din taxiu ... (vezi toată discuția)