Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Dacă am depus pentru grant masura 2,dar firma a fost ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Dacă am depus pentru grant masura 2,dar firma a fost respinsă ...

Dacă am depus pentru grant masura 2,dar firma a fost respinsă pe motivul dificultatii.Tin sa mentionez ca firma a fost înființatăntata in anul 2017,aceasta având la 31 dec.2019 mai putin de trei ani de funcționare.Sau vechimea unei firme se calculează până la data depunerii cererii in aplicația MEEMA?
Rog frumos daca se poate un raspuns din partea unui avocat!Multumesc!