Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cum te ajuta un ONG! La înființarea unei gradinita ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cum te ajuta un ONG! La înființarea unei gradinita cu fonduri ...

Cum te ajuta un ONG! La înființarea unei gradinita cu fonduri nerambursabile? Dacă sunt persoana fizica, dar la finalului proiectului aș veni cu o sumă de bani, aș putea accesa aceste fonduri?
Multumesc!