Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Buna ziua, Ce forma juridica fara personalitate ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Buna ziua, Ce forma juridica fara personalitate juridica pot ...

Buna ziua,
Ce forma juridica fara personalitate juridica pot adopta doi operatori economici care se asociaza in vederea participarii la o procedura de achizitie publica?
asociatie