Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Care sunt pașii de urmat pentru contestarea Adunării ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Care sunt pașii de urmat pentru contestarea Adunării Generale ...

Care sunt pașii de urmat pentru contestarea Adunării Generale în instanță?
Daca aveti motive intemeiate ,aveti dreptul sa formulati actiune in instanta de judecata resposabila teritorial
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa precizati motivul,respectiv nu a fost legal convocata adunarea generala ,in conformitate cu disp L nr 196/2018?