Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum este corect sa inregistrez aceasta factura?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum este corect sa inregistrez aceasta factura?

Buna ziua,
Am o nelamurire si anume,patronul unei firme a oferit angajatilor un Meniu de Craciun s au de Paste la restaurant.Cei de acolo au facturat acest meniu pe firma si nu sunt sigur daca este corect sa inregistrez aceasta factura pe 623 neded. s-au 6458 ?
Ma poate ajuta cineva si cu alta idee.

Multumesc
george-neagu, moderator