Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ajutorului acordat unui salariat pentru casa distrusa ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ajutorului acordat unui salariat pentru casa distrusa in incendiu.

Va rugam sa ne transmiteti punctul dumneavoastra de vedere cu privire la tratamentul fiscal din punct de vedere al impozitului pe profit, al impozitului pe veniturile din salarii si al contributiilor sociale, in conformitate cu prevederile Codului Fiscal, in cazul ajutorului acordat unui salariat pentru casa distrusa in incendiu.
Va multumim!
george-neagu, moderator