Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Mai datorez ceva ANAF-ului dupa 6 ani trecuti?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Mai datorez ceva ANAF-ului dupa 6 ani trecuti?

Pe scurta in urma cu 6 ani am facut mai multe tranzacii pe ebay, paypal , si am incat un profit de peste 100 000 euro. Banii i-am tinut pe diverse sistem gen revolut, advcash ,etc . Astazi aflu de la revolut ca vor sa ma dea in gat prin sistemul CRC la ANAF.

Intrebare : Mai datorez ceva ANAF-ului dupa6 ani trecuti? Pot avea probleme penale? Mentionez ca au trecut cei 5 ani. Scoteam lunar bani si inca mai am 100 000 euro.
george-neagu, moderator