Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua , In ce condiții se prescrie o datorie la ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua , In ce condiții se prescrie o datorie la banca ? ...

Buna ziua ,

In ce condiții se prescrie o datorie la banca ?
Menționez ca am un credit făcut in 2011 iar poprirea este din 2014.
Multumesc anticipat
va opreste bani ?
Nu are ce sa îmi oprească pentru ca pe cont primesc doar alocația copilului atat.
As vrea sa știu cum pot proceda pentru a prescrie .
Mentionez și ca nu am semnat niciodată vreun act sau vreo Înștiințare .
Trebuie sa mergeți la avocat ca sa va analizeze cazul.
Sunt mai multe aspecte de verificat.
Este posibil sa se găsească o soluție în cazul.dvs.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Multumesc mult