Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Data radiere punct lucru SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Data radiere punct lucru SRL

Va rog sa ma ajutati sa inteleg care este data cu care se radiaza un punct de lucru al unui SRL care are decizie a asociatului unic de radiere a punctului de lucru in anul 2020 dar rezolutia ONRC pentru radierea punctului de lucru in anul 2021. Daca se poate si o baza legala.Va multumesc!
Data radierii este în 2021, la data rezoluției ONRC.
Multumesc mult!