Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... La acționarea în justitie pentru contestare Ad ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

La acționarea în justitie pentru contestare Ad Generale din ...

La acționarea în justitie pentru contestare Ad Generale din motive întemeiate se poate cupla cu o cerere de expertiza judiciar contabilă?
Daca contestarea contine elemente financiar-contabile, instanta poate aproba efectuarea unei expertize contabile judidicare.
In cât timp se poate contesta Ad Generală și dacă trebuie făcută concomitent și la Autoritatea pt Relații cu Asociațiile de Proprietari (politia locală)
Politia l0cala nu are competente in asa ceva. Gasiti legea asociatiilor de proprietari pe internet.
Nu este stsbilit un termen legal pentru a deschide actiune in instanta.