avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua ! Sunt programat la traseu pentru permis cu ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua ! Sunt programat la traseu pentru permis cu instructorul ...

Buna ziua ! Sunt programat la traseu pentru permis cu instructorul care am făcut școala . Întrebarea mea este următoare ma pot prezenta la examen cu alt instructor de la alta școala ? Pot pierde programare ?

Alte discuții în legătură

Examen permis auto liamic43 liamic43 Am făcut cursuri pt. permis cu o școală autorizată auto. Prima dată am căzut examenul de traseu. După 5 octombrie am dat din nou testul teoretic , ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , in luna martie a acestui an m-am inscris la scoala ... Nicoleta.I.Cimpoeru Nicoleta.I.Cimpoeru Buna ziua , In luna martie a acestui an m-am inscris la scoala de soferi X unde instructor auto (individual zice el) era angajat o cunostiinta. Am ... (vezi toată discuția)
Pot să schimb instructorul auto? Andreealaura1998 Andreealaura1998 Daca am promovat examenul teoretic pt permisul de conducere, dar nu am promovat proba practica as putea sa schimb doar instructorul fara sa fiu nevoita sa fac ... (vezi toată discuția)