Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Facilitati fiscale companie automotive
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Facilitati fiscale companie automotive

Buna ziua, as dori sa stiu ce fel de facilitati/usurari fiscale ar putea exista pentru o companie automotive? Am un manager japonez care ma intreaba in fiecare saptamana, dar in afara de angajarea persoanelor cu dizabilitati sau reducerea taxei pentru dizabilitate prin parteneriate cu unitatile protejate nu stiu ce sa ii spun. Multumesc!
iRazvan91, utilizator
cititi si OUG 220/2020 poate va ajuta
Va multumesc!