avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale A fost marita taxa de habitat în sectorul 2?
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

A fost marita taxa de habitat în sectorul 2?

A fost marita taxa de habitat în sectorul 2?A plătit în avans pe tot anul în martie toate taxele și acum am primit o noua decizie de impunere cu alta taxa de habitat.Stie cineva despre aceasta taxa de habitat?
Ultima modificare: Marți, 18 Mai 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Taxa de habitat anulată în instanță prettydaniola prettydaniola In sectorul 2 s-a impus, la începutul anului 2019, o asazisa taxa de habitat (era de fapt pt salubrizare) care a fost anulată printr-o hotărâre ... (vezi toată discuția)
Legalitate taxa habitat in constanta vlr_bucur vlr_bucur Buna ziua! As dori sa stiu cat de legala este impunerea acestei taxe pe fiecare persoana care locuieste intr-un imobil.Pe decizia de impunere primita de la ... (vezi toată discuția)
Taxa de habitat Dragomir Dascalu Dragomir Dascalu Sunt PFA avand ca domeniu de activitate prestarea de servicii de consultanta de securitatea muncii, PSI si protectia mediului. Astazi am primit de la Primarie ... (vezi toată discuția)