Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale A fost marita taxa de habitat în sectorul 2?
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

A fost marita taxa de habitat în sectorul 2?

A fost marita taxa de habitat în sectorul 2?A plătit în avans pe tot anul în martie toate taxele și acum am primit o noua decizie de impunere cu alta taxa de habitat.Stie cineva despre aceasta taxa de habitat?
george-neagu, moderator