Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Pot fi scutit de plata taxelor locale pt eliberarea ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Pot fi scutit de plata taxelor locale pt eliberarea certificatelor,avizelor si autorizatiilor de constructie?

Buna ziua.Ca beneficiar al Legii nr 232/5 nov 2020 pt modificarea si completareaDecretului -legenr 118/1990,Art 5 alin 7 (copil nascut dupa incetarea situatiilor prevazute la Art 1 alin(1) si (2), pot fi scutit de plata taxelor locale pt eliberarea certificatelor,avizelor si autorizatiilor de constructie? Multumesc.
george-neagu, moderator