Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bună seara. În ceea ce privește legislația anti ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bună seara. În ceea ce privește legislația anti covid,este ...

Bună seara.
În ceea ce privește legislația anti covid,este permisă cazarea în aceeași cameră de hotel a două persoane din familii diferite?
Pot solicita să fiu cazat singur in cameră?
Menționez că hotelul în care doresc să fac rezervare se află în localitatea Vatra Dornei.
Vă mulțumesc.

Pot solicita să fiu cazat singur in cameră?

daca mai au camere libere si platiti, da.

mergeti cu bilet sau cum ? ati cumparat impreuna? pretul e pt o camera.