Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bunà ziua Cat dureaza o aprobare a judecatorului pe ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bunà ziua Cat dureaza o aprobare a judecatorului pe passport ...

Bunà ziua

Cat dureaza o aprobare a judecatorului pe passport fara sa fie necesara semnatura tatalui?

Multumesc
Buna ziua, cateva luni in functie de gradul de incarcare al instantei competente.