avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bunà ziua Cat dureaza o aprobare a judecatorului pe ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bunà ziua Cat dureaza o aprobare a judecatorului pe passport ...

Bunà ziua

Cat dureaza o aprobare a judecatorului pe passport fara sa fie necesara semnatura tatalui?

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Madalina Pascu , Avocat 22:15, 14 Iunie 2021
Buna ziua, cateva luni in functie de gradul de incarcare al instantei competente.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Custodia copilului oanna1 oanna1 Buna ziua,am o fetitza de 6 ani si tatal este cetatean strain.noi suntem separati de cand avea copilul cateva luni.as vrea custodia fetei dar de el nu mai stiu ... (vezi toată discuția)
Buna seara sora mea locuieste in spania, a fost casatorita si ... SilviaAndreeaStoica SilviaAndreeaStoica Buna seara Sora mea locuieste in Spania, a fost casatorita si are un copil. S-a ajuns la divort si la \"lupta\" pentru custodie. A reusit sa obtina in ... (vezi toată discuția)
Contestare titlu proprietate maria nicolae maria nicolae Cat durează sa am primul termen in acest dosar daca am dus actele la avocat din decembrie si nici acum nu am avut primul termen iar când lam întrebat de ... (vezi toată discuția)