Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua! Am pe rol un proces de majorare pensie de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua! Am pe rol un proces de majorare pensie de intretinere ...

Bună ziua!
Am pe rol un proces de majorare pensie de intretinere pentru un copil minor.
La primul termen, minorul a fost chemat in vederea ascultarii in camera de consiliu, la o data ulterioara.
Ce inseamna acest lucru, ce întrebări poate sa primească?
Va mulțumesc frumos!
Buna ziua, intrebari privitoare la cererea de chemare in judecata: daca parintele iai indeplineste obligatia de intretinere si in natura, care sunt nevoile minorului, etc.