avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua pot sa radiez masina daca am buletinul ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua pot sa radiez masina daca am buletinul expirat

Buna ziua pot sa radiez
masina daca am buletinul expirat
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 11:44, 20 Iunie 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Buletinul nu expiră decât după 90 de zile de la terminarea stării de alertă. Deocamdată suntem în starea de alertă.

Dragos 123 a scris:

Buna ziua pot sa radiez
masina daca am buletinul expirat

In momentul de fata beneficiati de faci;itatea prelungirii starii de alerta respectiv documentele de identitate au valabilitate prelungita inca 90 de zile
Puteti parcurge procedura fara probleme
Succes !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cartea de identitate expirata in starea de alerta Amalia2323 Amalia2323 Buna ziua, Mi-a expirat cartea de identitate in perioada starii de alerta. Stiu ca in perioada starii de urgenta a fost prelungita valabilitatea documentelor ... (vezi toată discuția)
Îmi expira permisul de conducere si cartea de identitate in ... Danut57 Danut57 Îmi expira permisul de conducere si cartea de identitate in februarie 2021. S-a prelungit valabilitatea acestora din cauza stării de urgenta? Cu cat? (vezi toată discuția)
Consecinte tranzactie imobiliara cu buletin expirat in starea de alerta a.g.p a.g.p Buna ziua, Intrebarea mea vizeaza legalitatea unei tranzactii imobiliare (un apartament) unde cumparatoruil (eu) are buletinul expirat. Buletinul meu a ... (vezi toată discuția)