Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua pot sa radiez masina daca am buletinul ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua pot sa radiez masina daca am buletinul expirat

Buna ziua pot sa radiez
masina daca am buletinul expirat
~ Conținut șters la cerere ~
Buletinul nu expiră decât după 90 de zile de la terminarea stării de alertă. Deocamdată suntem în starea de alertă.

Dragos 123 a scris:

Buna ziua pot sa radiez
masina daca am buletinul expirat

In momentul de fata beneficiati de faci;itatea prelungirii starii de alerta respectiv documentele de identitate au valabilitate prelungita inca 90 de zile
Puteti parcurge procedura fara probleme
Succes !