Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Care sunt documentele prevazute de lege pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Care sunt documentele prevazute de lege pentru importul de haine second-hand?

Buna ziua!
Care sunt documentele prevazute de lege pentru importul de haine second-hand?
In doua saptamani urmeaza sa vina un tir si să nu risc sa-l intoarca la vama.
Va multumesc!
george-neagu, moderator