Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua.Rezervarea de denumire asociație este ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua.Rezervarea de denumire asociație este facută.Pentru ...

Buna ziua.Rezervarea de denumire asociație este facută.Pentru sediul asociației se face contract de închiriere între asociație prin reprezentantul legal al asociației si proprietar?
Buna ziua, in contractul de inchiriere puteti trece fara nicio problema, in acest moment, denumirea firmei, urmata de sintagma societate comerciala/ asociatie/ etc. in curs de constituire, reprezentata de .............dvs(numele si prenumele) in calitate de ......................
Gabriel Alionte, Consilier juridic
Mulțumesc.Este în regulă daca asociația are 3 membri si nu are organ de control?