avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Model contestație Buna ziua, va rog ajutati-ma cu un ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Model contestație Buna ziua, va rog ajutati-ma cu un model de ...

Model contestație
Buna ziua, va rog ajutati'ma cu un model de contestație la procesul verbal de dauna.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Emyli17 , utilizator 12:22, 15 Iulie 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Da ,RCA

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestatie proces verbal accident usor ancast ancast Buna ziua, Va rog sa ma sfatuiti ce sa fac. Am parcat masina intr-o parcare pazita. Dupa aprox 1 h am revenit si langa masina mea era parcat altcineva foarte ... (vezi toată discuția)
Contestatie despagubire rca pentru dauna totala Irina586 Irina586 Buna ziua! Va rog sa imi spuneti si mie unde as putea sa gasesc un model de contestatie pentru despagubire rca dauna totala sau cum sa formulez una. Multumesc (vezi toată discuția)
Accident rutier -se refuza acordarea de asigurare de catre vinovat Viorica.1956 Viorica.1956 Buna ziua, astazi am avut un accident cu un taximetrist care a oprit sa ia o clienta , pe o straduta din spatele blocurilor, am oprit in spatele lui cu vreo ... (vezi toată discuția)