Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Model contestație Buna ziua, va rog ajutati-ma cu un ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Model contestație Buna ziua, va rog ajutati-ma cu un model de ...

Model contestație
Buna ziua, va rog ajutati'ma cu un model de contestație la procesul verbal de dauna.
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Da ,RCA