Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... declaratie politie
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

declaratie politie

am fost sunat de la politie,in legatura cu un accident petrecut in urma cu un an .eu fiind persoana pagubita.sa vin pentru o declaratie
la vremea respectiva au fost intocmite toate actele necesare,auto a fost reparat pe asigurarea persoanei vinovate.
ce este de facut ?am dreptul sa refuz sa mai dau alte declaratii?
Trebuie sa va prezentați și vedeți la fata locului ce veți face.
multumesc,d-le avocat
ce trebuie sa fac?