avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 820 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... declaratie politie
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

declaratie politie

am fost sunat de la politie,in legatura cu un accident petrecut in urma cu un an .eu fiind persoana pagubita.sa vin pentru o declaratie
la vremea respectiva au fost intocmite toate actele necesare,auto a fost reparat pe asigurarea persoanei vinovate.
ce este de facut ?am dreptul sa refuz sa mai dau alte declaratii?
Cel mai recent răspuns: profudecondus , utilizator 17:32, 21 Iulie 2021
Trebuie sa va prezentați și vedeți la fata locului ce veți face.
multumesc,d-le avocat
ce trebuie sa fac?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Constatare amiabila eronata liliananita liliananita buna seara am fost tamponata de o masina ce iesea din parcare in marsalier in timp ce eu ma deplasam regulamentar. am fost lovita lateral fata si aruncata pe ... (vezi toată discuția)
Despagubire accident auto dragneaadrian dragneaadrian Buna seara, am nevoie de un raspuns sau in sfat in legatura cu un accident auto. Masina mea care era parcata, a fost avariata in urma unui accident dintre 2 ... (vezi toată discuția)
Tamponare cu o masina cu numere straine. iamcristina iamcristina Buna ziua. Joi ma duceam la Bucuresti impreuna cu sotul meu si in Saftica, la o trecere de pietoni, am oprit sa acordam prioritate unei doamne. Am asteptat noi ... (vezi toată discuția)