avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 382 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ma ajutați va rog si pe mine. Anul trecut în ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ma ajutați va rog si pe mine. Anul trecut în octombrie eu si ...

Ma ajutați va rog si pe mine. Anul trecut în octombrie eu si cele 5 colege ale mele din birou am facut covid am luat una de la alta deși unele dintre noi nu am stat fără masca si fără alte masuri de protecție. Problema este k lucram 6 fete intr un birou de 25 mp birou în care sunt multe dulapuri si alte lucruri, nu se păstrează distanta legala intre noi patronul spune ca nu are ce sa faca. Întrebarea mea este dacă voi refuza sa merg la lucru pana amenajează spațiul sau ne muta intr un spațiu adecvat având în vedere pandemia risc sa mi se desfacă contractul de munca???? Multumesc
Cel mai recent răspuns: pap , utilizator 15:35, 23 Iulie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
ati facut covid toate, de acum incolo, sanse sa va mai infectati sunt mici.
De unde știți??? Ar fi bine....


gi-jane2 a scris:

ati facut covid toate, de acum incolo, sanse sa va mai infectati sunt mici.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor legal vaccinare covid-19? buna ziua, dat fiind ultimele ... Ana-Maria Moruz Catana Ana-Maria Moruz Catana Ajutor legal vaccinare Covid-19? Buna ziua, dat fiind ultimele informații referitoare vaccinării contra COVID 19 as dorii sa știu dacă există temei ... (vezi toată discuția)