Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cat timp poate trece dupa lege, maxim, de la emiterea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cat timp poate trece dupa lege, maxim, de la emiterea deciziei ...

Cat timp poate trece dupa lege, maxim, de la emiterea deciziei și până la plata efectiva? (Pensie pt. limita de vârstă). Mulțumesc!
2 luni.