Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Cine plătește reparația mașinii dacă asiguratorul ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Cine plătește reparația mașinii dacă asiguratorul vinovatului ...

Cine plătește reparația mașinii dacă asiguratorul vinovatului nu face plata? Agentul care a făcut dosarul mi-a trimis mesaj ca dacă nu merg sa semnez "azi" nu știu ce ca să se "descarce" el voi plăti eu reparațiile. Unde găsesc drepturile mele ca si obligațiile asigurătorului și service-ului?
Mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~