Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Reinnoire certificat in SPV
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Reinnoire certificat in SPV

reinnoire certificat in SPV

Buna ziua, am reinnoit o semnatura electronica , am semnat documenturl de confirmare si l am trimis la ANAF sa actualizeze semnatura si imi spune ca " Sunteţi înregistrat în sistem pe o altă adresă de email! Pentru a face reînnoire, trebuie să refaceţi documentul de confirmare cu adresa de email din sistem" ...adresa de email este cea corecta., cum imi dau seama de adresa de email corecta...poate este altceva :(

cu semnatura elecetronica nu depun declaratii doar m am inregistrat in SPV sa pot vedea extrase si sa incarc OP -uri online
george-neagu, moderator
Când ați depus D150 ați trecut altă adresă de email. Nu puteți să o schimbați.