Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Am trimis o întrebare și nu am primit raspuns !
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Am trimis o întrebare și nu am primit raspuns !

Cei care raspund întrebărilor adresate o fac în timpul liber ,nerenumerati,consultantii nefiind angajați ai forumului sau ai site-ului.Puteti sa primiti răspuns sau nu în funcție de consultatii disponibili,dacă sunt specializati in domeniul respectiv etc.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat