Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua colegi jurisi. .Este normal că aproape ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua colegi jurisi. .Este normal că aproape zilnic sa staționeze ...

Buna ziua colegi jurisi. .Este normal că aproape zilnic sa staționeze câteva ore o mașină de poliție locală din Primăria Constanța , in jurul casei mele, fără să se de-a jos din mașină sa întrebe ceva ? Pur și simplu stau câteva ore și pleaca. Mie mi se pare un filaj servil fata de anumiți politicieni locali. Poate de intimidare .O sa vorbesc între o zi cu ei să întreb ce caută anume. Mulțumesc colegi juristi. Unde sa fac o întrebare despre situația aceasta anormala ? Eu mai sunt critic civic al anormalităților
și abuzurilor din societate pe spațiul virtual.Doamne ajuta ! Mulțumesc frumos..Marius.
Marius Bote, Practician in insolventa