Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Care este monografia contabila?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Care este monografia contabila?

Care este monografia contabila pentru inregistrarea sumelor cheltuite de o societate comerciala SRL care are atestat de societate de economie sociala? Care este monografia contabila pentru alocarea si repartizarea a 90% din profitul realizat de societatea de economie sociala pentru scopul social?
george-neagu, moderator
Despre monografia contabilă privind repartizarea profitului, dar și alte informații referitoare la acest subiect, accesați următorul link: www.avocatnet.ro/articol_587...