Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Cate ore poate preda intr-o zi un profesor in ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Cate ore poate preda intr-o zi un profesor in invatamantul preuniversitar daca are ore la zi si la seral? Programul la zi este 08-14 iar la seral 15.30-19.30.

CATE ORE POATE PREDA UN PROFESOR INTR-O ZI, IN CONDITIILE IN CARE ARE ORE SI LA ZI SI LA SERAL?
Maxim 10 ore .