Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii pentru terasa din curte?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii pentru terasa din curte?

Bună ziua! Am un bar in curtea proprie pe o stradă din Râmnicu Vâlcea. In curte am amenajat o mica terasă cu 3 mese.
In afara de autorizația de funcționare mai am de voie de altceva pentru terasa din curte??
Va mulțumesc!
george-neagu, moderator
Sa respectati normele sanitare din pandemie privind accesul la terasa.