Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Exista vreun termen de prezentare a documentelor ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Exista vreun termen de prezentare a documentelor justificative la viza CFP?

Exista vreun termen de prezentare a documentelor justificative la viza CFP? (desi la data primirii bunurilor si intocmirii pv de receptie persoana cu nr. 2, care acorda viza CFP, era la serviciu, documentele s-au prezentat la viza dupa o saptamana, dupa ce persoana nr.1, care acorda viza CFP, revine din concediu de odihna).
george-neagu, moderator