Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua mă numesc Coclea Adrian sunt din jud Buzău ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua mă numesc Coclea Adrian sunt din jud Buzău poate ...

Buna ziua mă numesc Coclea Adrian sunt din jud Buzău poate ați văzut cazul la știri care doctori a neglijato pe soția mea de 19 ani care a murit fătul în ea și era internată de 2 zile in maternitate .

Ce trebuie sa fac ?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Plangere pentru malpraxis.