avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua mă numesc Coclea Adrian sunt din jud Buzău ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua mă numesc Coclea Adrian sunt din jud Buzău poate ...

Buna ziua mă numesc Coclea Adrian sunt din jud Buzău poate ați văzut cazul la știri care doctori a neglijato pe soția mea de 19 ani care a murit fătul în ea și era internată de 2 zile in maternitate .

Ce trebuie sa fac ?
Ultima modificare: Sâmbătă, 25 Septembrie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:17, 25 Septembrie 2021
Plangere pentru malpraxis.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, intr un proces de malpraxis trebuie sa pun 5 intrebari ... Mihai1001 Mihai1001 Buna ziua, intr un proces de malpraxis trebuie sa pun 5 intrebari unui doctor expert ales de instanta, in contextul urmator: sotia mea a murit in spital ... (vezi toată discuția)
Termen legal 15 zile - plangere contraventionala (permis suspendat 90 de zile) Nicoleta Sisca Nicoleta Sisca Buna ziua, Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare: Daca termenul legal de 15 zile pentru depunerea contestatiei impotriva PV ... (vezi toată discuția)
Malpraxis maruus21 maruus21 Buna ziua! Acum aproximativ 6 saptamani tatal meu s-a internat pentru o saptamana (de luni pana luni_ la Institului de Reumatologie Ioan Stoia Bucuresti ... (vezi toată discuția)