Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... La încheierea unui contract comodat pe o perioada de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

La încheierea unui contract comodat pe o perioada de 2 ani pentru ...

La încheierea unui contract comodat pe o perioada de 2 ani pentru o garsoniera proprietarul garsonierei ma poate da afara din garsoniera mai repede de 2 ani de zile dacă am contractul făcut ?multumesc.
Trebuie sa fie trecut acolo in contract aspectele legate de intreruperea contractului inainte de termen.
In functie de clauzele contractului..
da, poate cu notificare despre incetare inainte.