Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara,am primit o amenda de 5000 de lei,si scrie ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara,am primit o amenda de 5000 de lei,si scrie ca trebuie ...

Buna seara,am primit o amenda de 5000 de lei,si scrie ca trebuie sa o platesc integral in 15 zile.Imi spuneti,va rog,daca pot sa fac ceva sa o platesc in tranşe,sau se poate contesta?
noroc bun. nu sunt avocat si nici din Timisoara