avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara,am primit o amenda de 5000 de lei,si scrie ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara,am primit o amenda de 5000 de lei,si scrie ca trebuie ...

Buna seara,am primit o amenda de 5000 de lei,si scrie ca trebuie sa o platesc integral in 15 zile.Imi spuneti,va rog,daca pot sa fac ceva sa o platesc in tranşe,sau se poate contesta?
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 00:47, 16 Octombrie 2021
noroc bun. nu sunt avocat si nici din Timisoara

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Coproprietate 50% privind scara la pod cu acces din bucataria apartamentului meu filipma filipma Coproprietate 50% privind scara la pod cu acces din bucataria apartamentului meu In anul 2003 am reparat balconul dintr-un apartament situat in Brasovul ... (vezi toată discuția)
Costurile reparației acoperișului blocului Franknet Franknet Buna ziua.. Am o nedumerire in privinta asociatiei de locatari ..am un apartament la tara.. Am avut probleme cu acoperisul din cauza deteriorarii am ... (vezi toată discuția)
Constructie fara autorizatie dorintm dorintm Buna ziua, Va scriu pentru a va cere niste pareri legate de problema mea, care cred ca e este una grava pentru mine. Locuiesc in Timisoara, intr-un imobil ... (vezi toată discuția)