Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara! Am o întrebare, și anume dacă la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara! Am o întrebare, și anume dacă la notariat se dezbat ...

Buna seara! Am o întrebare, și anume dacă la notariat se dezbat succesiuni pentru proprietăți extratabulare, doar dacă se dovedește dreptul de proprietate al defunctului asupra proprietății pentru care se deschide succesiunea?
Da.