Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am o procura de mandatare a vânzării unui teren ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am o procura de mandatare a vânzării unui teren intravilan ...

Am o procura de mandatare a vânzării unui teren intravilan in care se specifică că banii rezultați în urma vânzării imobilului vor intra in conturile de mai sus,dar nu sunt specificate vreo banca sau vreun număr de cont.Trebuie făcut un adițional la act,nu are importanță sau procura poate fi utilizata doar la notarul care a facut-o?Va mulțumim pentru lămurirea problemei noastre!
~ Conținut șters la cerere ~
ce inseamna "conturile de mai sus"? daca exista IBAN-ul nu va trebuie banca.

florinanton47 a scris:

Am o procura de mandatare a vânzării unui teren intravilan in care se specifică că banii rezultați în urma vânzării imobilului vor intra in conturile de mai sus,dar nu sunt specificate vreo banca sau vreun număr de cont.Trebuie făcut un adițional la act,nu are importanță sau procura poate fi utilizata doar la notarul care a facut-o?Va mulțumim pentru lămurirea problemei noastre!

~ Conținut șters la cerere ~