Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, As dori sa ma racordez la utilitati pe un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, As dori sa ma racordez la utilitati pe un drum privat, ...

Buna ziua,

As dori sa ma racordez la utilitati pe un drum privat, am dispus acordul sa platesc despagubiri, doar ca atunci cand vine vorba de bani se razgandesc ( un coprorietar nu este de acord cu suma calculata pentru despagubire). Sunt conditionat sa se ajunga la o suma stabilita de despagubire sau pot demara lucrarile tinand cont ca mi-am dat acordul pentru a da despagubirea?
Vlad319, utilizator