Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua... Am lucrat 9 ani la un garaj renel Colegii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua... Am lucrat 9 ani la un garaj renel Colegii mei au ...

Buna ziua...
Am lucrat 9 ani la un garaj renel
Colegii mei au obtinut in instanta grupa 2
Eu ,nefiind in tara nu am facut asta
Se mai poat face ceva acum cand sunt in pensie anticipata?
Puteti deschide actiune in instanta. Invocati hotararea definitiva a colegilor care au castigat deja in instanta si anexati acte doveditoare care va sustin punctul de vedere.