Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am 16 ani si vreau sa plec la iubitul meu.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am 16 ani si vreau sa plec la iubitul meu.

Am 16 ani si vreau sa plec la iubitul meu. Părinții mei mă abuzeaza fizic și psihic. Vreau sa știu dacă mă pot lua cu forța de acolo
~ Conținut șters la cerere ~