Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Intabulare suprapusa peste terenul meu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Intabulare suprapusa peste terenul meu

Buna ziua ,
Dețin un teren de 40 de ari(am acte doveditooare) care nu este intabulat , dar unul dintre vecinii mei a intabulat și jumătate din terenul meu . Ce pot sa fac?
~ Conținut șters la cerere ~