Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bună dimineața. Poate cineva să-mi spună in ce ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bună dimineața. Poate cineva să-mi spună in ce situații ...

Bună dimineața. Poate cineva să-mi spună in ce situații (stare de alertă, stare de urgență) autoritățile (poliție, jandarmerie) au voie să intre pe proprietatea mea?
Vă mulțumesc pentru răspuns.