avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bună dimineața. Poate cineva să-mi spună in ce ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bună dimineața. Poate cineva să-mi spună in ce situații ...

Bună dimineața. Poate cineva să-mi spună in ce situații (stare de alertă, stare de urgență) autoritățile (poliție, jandarmerie) au voie să intre pe proprietatea mea?
Cel mai recent răspuns: ionica1969 , utilizator 08:08, 30 Octombrie 2021
Vă mulțumesc pentru răspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar penal conducere fara permis tractor inregistrat Alexandru Deac Alexandru Deac se poate constitui un dosar penal pentru conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul fara permis de conducere in cazul in care circul cu tractorul ... (vezi toată discuția)
Numere provizorii expirate amigobz amigobz Bună seara.Întrebarea mea este despre circulaţia pe un drum public al unui vehicol cu numere provizorii expirate după noul cod penal. Vă mulţumesc. (vezi toată discuția)
Circulatia pe drumurile publice a unui vehicul cu numerele rosii expirate leonconstantin leonconstantin Buna seara , sunt nou pe acest forum si am o intrebare . Mi-am cumparat recent o masina si am scos primul rand de numere rosii stiind ca sunt valabile 30 ... (vezi toată discuția)