Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cheltuieli de judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cheltuieli de judecata

Cheltuieli de judecata solicitate prin introductiva dar dovezile le-am depus după încheierea dezbaterilor Firesc mi s-au respins întrebarea este le mai pot cere pe cale separata?
Buna ziua,

Da, puteți (și veți avea succes in măsura în care s-a admis cererea in care le-ați depus după închiderea dezbaterilor)
Puteti solicită cheltuielile pe cale separată singurul inconvenient este ca va trebui să timbrati la valoare.